מניעת קמטים

מידע על מניעת קמטים 

אין אחד שלא רוצה לפצח את סוד מניעת קמטים בכל גיל אבל מתברר שיש מדענים ומעבדות שישבו על הסוגיה והצליחו להמציא ולייצר קרמים ותכשירים שממש מצליחים לפתור זאת. בחברת לאורקס ייצרו במעבדות בצרפת מסכת זהב שמיועדת לשפר בצורה מרשימה את מראה עור הפנים ולתת לו את הבוסט העיקרי שהוא זקוק לו כדי לדרבן את ייצור חומרי הנעורים כמו קולגן וחומצה היאלורונית. החומרים שמופיעים ברשימת הרכיבים של קרמים שמיוצרים בחברה זאת מוכיחים שכאשר מוצאים את השילוב הנכון ביניהם אפשר להבטיח ולקיים תוצאות טובות לעור הפנים. מי אינו רוצה שעור הפנים שלו יהיה צח, גמיש וחלק ורך וייראה זוהר? היום זה אפשרי בהחלט הודות לייצור קרמים מסדרות שמכילות גם זהב 24 קראט שעושה לעור את מה שנחוץ לו, יחד עם הרמה של תאי העור בעזרת סיליקה.

מניעת קמטים בטיפולים מתקדמים וביתיים

אפשר לקחת הביתה כל ערכה של קרמים שאתם יודעים שמכילים את החומרים האלה ולנהל שגרת טיפוח שתביא תוצאות. מניעת קמטים על ידי הערכות של החברה היא תהליך שיש להתחיל אותו כמה שיותר מוקדם על מנת למנוע הצטברות נזקים נוספים לעור. לכן, קרם אנטי אייג'ינג שיש לו תוצאות מוכחות עושה את העבודה בצורה מרשימה כאשר מטפחים את העור בקביעות בעזרת סדרה שלמה שדואגת לניקוי, להזנה ולחות עמוקה, לשיפור נזקים ופגמים בעור שנגרמו כתוצאה מהשמש ושאר הבעיות בחיים המודרניים וגם יכולה לעשות את הנס הקטן של "שכנוע" העור להתחיל לדאוג לעצמו על ידי חזרה לרמות ייצור של קולגן וחומצה היאלורונית כמו בתקופה של הגיל שאפשר זאת.

ללא אלרגיות ורגישויות

אחת הבעיות שמונעות מאנשים להשתמש בקרמים פעילים באמת היא החשש מפני התפתחות אלרגיות ורגישויות בגלל ריכוז חומרים גבוה. בקרמים של טיפול אנטי אייג'ינג של לאורקס זה לא קורה. הקרמים בטוחים לשימוש משום שהמדענים שעבדו עליהם במעבדות הצליחו לפתח טכנולוגיה חדשנית שיוצרת פעילות של מיצוק העור ומניעת קמטים מבלי לגרום לרגישות כלשהי ועל פי תקנים מחמירים מאוד בתחום זה. המוצרים מאושרים על ידי משרד הבריאות והם אכן מניבים תוצאות מופלאות לכל מי שמשתמש בהם.