מסכת זהב

מידע על מסכת זהב לפנים

כבר שנים מוכרים בישראל שלל מוצרי קוסמטיקה לפנים שמכילים זהב טהור והמשובחים שבהם מקפידים על זהב טהור 24 קראט. המרכיב המפתיע הזה הוא חלק משגרת כל טיפול אנטי אייג'ינג מומלץ, משום שיש לו סגולות ותכונות מוכחות שעוזרות לעור וזה גם עבר ניסויי מעבדה בחברות מובילות כמו חברת לאורקס. במעבדות שלה שחלקן בצרפת, עבדו מדענים ידועי שם בשיתוף פעולה על מנת למצוא את השילוב הנכון במסכת זהב + מסכת זהב לפנים של חומרים ומרכיבים פעילים כדי לעודד את מיצוק העור ומניעת קמטים, לעודד את חידוש ייצור הקולגן וכדי להילחם ברדיקלים חופשיים על ידי אנטי אוקסידנטים כמו זהב. חומר מפתיע זה בהחלט הוכח כחומר שמעניק זוהר לפנים על ידי המרצת מחזור הדם ובכך גם מסייע להזנה טובה יותר של תאי העור ולהחדרה של כל חומר שימרחו עליו. כך שבמובן הזה כל קרם או מסכה שהם חלק משגרת טיפוח נכונה יכולים לעשות עבודה נהדרת בשיפור מראה העור

טיפול יעיל ומשולב במסכת זהב לפנים 

למעשה, טיפול אנטי אייג'ינג טוב שעונה על הצרכים של גברים ונשים שרוצים להבטיח את השיפור הברור בעור מבלי לרוץ לניתוח או להתערבות פולשנית בעור יכול לתת מענה מצוין. ככל שמתחילים מוקדם יותר כמובן שגם התוצאות משופרות יותר והנזקים שהחלו להצטבר גם שלא באשמתכם אלא באשמת תנאי הסביבה במאה ה-21 יכולים להצטמצם ולהימנע. מסכת זהב היא אחד הקרמים שמיוצרים על ידי מדענים שמבינים מה חייב להיות בקרם טוב. זה בדרך כלל חומרים שהעור נהג לייצר בעצמו בקצב טבעי ומוגבר בשנות הנעורים, והייצור הלך והצטמצם ככל שמתקדמים בגיל. לכן, חומצה היאלורונית וקולגן הם בסיס מצוין למסיכות ולקרמים שמכילים גם זהב, ובמקרה של קרמים אלה גם סיליקה חדשנית.

מדע לטובת היופי

מניעת קמטים על ידי מסכת זהב ומסכת זהב לפנים היא משימה חשובה וכשיש לכם חברה כמו לאורקס שלוקחת את תפקידה ברצינות התוצאה היא ערכות טיפוח שמגיעות בצורת טיפול ביתי שאפשר לנהל לבד, לאחר ייעוץ והנחיות. אפשר להשתמש בחומרים אלה בצורה בטוחה משום שבמעבדה הצליחו למצוא את השילוב שאינו גורם לרגישויות ולכן מתאים לכל אחד למטרת מיצוק העור ומניעת קמטים, הבהרה של כתמים, מראה מתוח וזוהר ועור חלק יותר ורך.